CYNKOWANIE OGNIOWE


W Centrum Nakładania Powłok cynkowaniem ogniowym zajmujemy się od początku działalności naszej firmy tj. od 1998 roku.

Jest to metoda zanurzeniowa, szeroko stosowana do ochrony elementów stalowych przed korozją. Proces ten polega na zanurzeniu wcześniej przygotowanego elementu w ciekłym cynku, co daje możliwość dokładnego pokrycia elementów nawet o skomplikowanych kształtach.

Produktem końcowym cynkowania ogniowego jest powłoka odporna na korozję, ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. W zależności od grubości powłoki, agresywności środowiska i erozji mechanicznej powłoka wytrzymuje od 10 do 100 lat.

Zaletą tego rozwiązania jest zabezpieczenie stali w sposób ekonomiczny i ekologiczny. Efektem działań jest uzyskanie estetycznej powłoki antykorozyjnej o doskonałych parametrach technicznych.

Cynkowanie ogniowe wykorzystuje zjawisko dyfuzji. Atomy cynku wnikają w zewnętrzną warstwę stali. Zanurzenie odbywa się w wysokiej temperaturze (ok. 450°C), przez co na powierzchni elementu tworzy się stop żelazo-cynk. Powłoka ma strukturę warstwową. Składa się z warstw czystego cynku, faz żelazowo-cynkowych i stopowych. To gwarantuje nierozdzielność powłoki z podłożem stalowym.

Nasz zakład wyposażony jest w nowoczesne piece cynkownicze. Specjalizujemy się cynkowaniu ogniowym z odwirowaniem elementów złącznych oraz innych małych detali. Gwarancją najwyższej jakości usług jest wieloletnie doświadczenie, kompetentna kadra pracownicza oraz sprawna realizacja każdego zlecenia. Cynkowanie ogniowe przeprowadzamy wg standardów i norm PN-EN ISO 10684 oraz PN-EN ISO 1461. Oferujemy krótki czas oczekiwania na realizację, jak również konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

NAPISZ DO NAS


Uprzejmie informujemy, że:
a) CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak ul. Partyzantów 21 42-300 Myszków (woj. śląskie) stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych – wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@cnpmyszkow.pl lub pisemnej na adres CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak ul. Partyzantów 21 42-300 Myszków (woj. śląskie)

Rozwiń ▼Zwiń ▲
Klauzula informacyjna


CNP Centrum Nakładania Powłok
Leszek Rak
ul. Partyzantów 21
42-300 Myszków
(woj. śląskie)

tel/fax: 34 / 313 - 52 - 11
Biuro - wew. 1
Cynkowanie ogniowe - wew. 2
Cynkowanie Zintek/Magni - wew. 3
Dyżurny energetyka - wew. 4
Fax - wew. 5

e-mali: biuro@cnpmyszkow.pl
NIP: 577-000-86-78
REGON: 15064063
LinkedIn

 

CNP Centrum Nakładania Powłok 2016 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony internetowe Śląsk